Caz Sedat Avrupa’yı titretti!

0
524

Adam Ergenekon Davası’nın sanığıydı. Kodesten çıktı; tehditlere doyamadı. Barış için imza atan akademisyenleri “oluk oluk kanlarını akıtacağız” diye tehdit etti. Kandil’dekilere etmediği lafı bırakmadı, hiçbir halt yiyemedi. Suriye’den çağrı aldı, “Gel görüşelim” diye, Suriye’ye yolladığı mercimek kolilerinin fotoğraflarını paylaştı… “Senin kolundan tutan mı var be?” diye soranlara tek bir cevap bile veremedi.

Referandum kampanyasında Rıdvan Dilmen’in “meşazına” cevap verdi; “hayır diyenleri sokakta bekliyor olacağız” dedi. Göremedik kendilerini sokaklarda.

KAFASI GÜZEL ÇILGIN SEDAT!

İşkembeden sallıyor arkadaş; maksat Reis yalakalığı olsun. Oluyor da zaten, bizim 80 milyonu “kucaklayan” padişah, ağzını açıp da tek kelime etmiyor bu zat-ı muhtereme. Hani şimdi Almanya ve Hollanda hükümetin “evet” propagandasına “hayırı” çekti ya; bizim elini öpen futbolculara Rolex saat hediye eden mafya babası yine dayılandı: Neymiş; oraları Gezi’den daha beter ederlermiş”. Hatta arkadaş “hayata korkusuzca bakanlar ölümden de korkmaz öğretisiyle yetişen neslimiz” diyerek feci veciz laflar da etmiş. Fakat o korkusuz neslin kendi üç paralık tetikçileri olmadığını, kanlarını oluk oluk akıtacağı tehdidini savurduğu bizler olduğunu söylemeyi unutmuş.  E o kadar olur; kafa biraz “güzel” tabii…

SEN KİM, GEZİ EYLEMCİSİ KİM!

Yahu arkadaş, sen kiiim, Gezi Hareketi insanları kim?! Bak daha önce de paylaştık Sedat Birader: Meşazını aldık, yine çok korktuk! Eminiz Avrupa da titremiştir gazabından. Biz de sokaklarda suratlarınıza tüküreceğiz ama gelmeyi göze alabilirseniz tabii. Sizi gidi ayazda kalmış mafya sümükleri sizi, hadi oradan be!

Son olarak… Caz Sedat, biz seni oynarken sevdik, oyna!

CEVAP VER