Çikolatalı günler…

0
355
Sevgili REDaktif okuru dostlar;
Nasıl bir HAYIR paniğine girdim sormayın! Çağırıldığım aklıma yatan her davete icabet etmeye çalışıyorum bu ara. Bilirsiniz Reisimi severim; kendisini harcatmam. Çünkü ben biliyorum, kendisi iyi, çevresi kötüdür. Netekim bu evetçiler arasında bile “Kılıçdaroğlu Başkan olsun, ona oy verelim” diyen hain tipler var.
Diyorum ya çevresi kötü diye; ben etrafa güvenmiyorum, mesele bu. Bakın bugün gofretti, çubuk krakerdi derken ülkemizi bir batağa daha saplamak istiyorlar. Kimileri tutturmuş; “Reis’i yurtdışına kaçırıp orada yargılayacaklar” diye. İşte ben de tam bunlara karşı çıkmak için HAYIR diyelim diyorum. “Siz kimsiniz be, kimsiniz” diye atar yaparak.
Fakat bu arada herkesi uyarmak istiyorum; aman sakın ha, evde Ülker çikolatalı gofret veya çubuk kraker filan barındırmayın. Sokakta yemeyin. Dün yediniz ise poşetlerini imha edin. Maazallah, darbeciliğe destek vermekten, evde “örgütsel doküman” bulundurmaktan içeri tıkılabilirsiniz her an.
Bakın iki HAYIR çalışması arası bunları yazmaya çalışıp Reis’i ve sizleri uyarmaya çalışıyorum: Dikkat edelim, peynirli ve baharatlı çubukların yanı sıra susamlı olanları da darbeciliğe destek vermek olarak algılanabilir. Aman uyanık olalım; ikram etmek isteyene bile HAYIR diyelim!

CEVAP VER