Kılıçdaroğlu, Hakan Çelik’e ayar verdi: Erdoğan’a sorsaydınız!-VİDEO-

0
471

Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım karşısında dut yemiş bülbüle dönen Hakan Çelik, Kemal Kılıçdaroğlu karşısında kükremiş aslana dönünce hem Kılıçdaroğlu’ndan ayar yedi hem de sosyal medyada büyük tepki çekti.

Hakan Çelik bu görüntüleri çocuklarına izletmesin- VİDEO

Kanal D- CNN Türk ortak yayınının özeti: Hakan Çelik gazeteci değil Erdoğan rahat değil

“DEVLETTEN BESLENEN HAYIR OYU VERMESİN”

Tayyip Erdoğan’ın ‘Kılıçdaroğlu’na kendi istediği soruları soruyorlar’ şeklindeki sözlerine yanıt veren CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Keşke Tayyip Erdoğan’a bana sormanızı istediği soruları sorsaydınız programdan önce. Bana sorduğunuz soruları tek adam rejiminde soramazsınız. Bütün namuslu, dürüst gazetecilerin HAYIR demesi lazım. Ama devletten beslenenlerin HAYIR oyu vermesini istemem. Onların ‘Hayır’ı bu ülkeye hayır getirmez” diye konuştu.

SOSYAL MEDYADA DA TEPKİ VARDI

Sosyal medyada ise, Hakan Çelik’in Kılıçdaroğlu’na yönelik sorduğu sorulara büyük tepki vardı.

Kemal Kılıçdaroğlu hafta sonu yapılacak olan tarihi referandum öncesi Kanal D ve CNN Türk ortak yayına katıldı ve Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Fakat sosyal medya kullanıcıları Hakan Çelik’in Kılıçdaroğlu’na yönelik karşı tutumunu ve sorduğu soruları sert şekilde eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım’a karşı bu üslubu kullandığı ifade edilen Çelik’in, Kılıçdaroğlu’na karşı ise tam aksine tavır takındığı yönünde eleştiri yapıldı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu ise Ekşi Sözlük’te de gündem olan Hakan Çelik’in bu soruları karşısında soğukkanlılıkla cevap vererek, ‘Hayır’ı tek tek açıkladı.

CEVAP VER