Yandaş büyük oyunu çözdü! ‘Kılıçdaroğlu hükümeti devirmek istiyor’

0
332

Yandaş yazar Fuat Uğur, referandumda yapılan açık oy hırsızlığına rağmen halkı sokağa davet etmeyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun iktidarı hedeflemesini komplo teorisi ile açıkladı.

TGRT Haber’de Cem Küçük ile birlikte referandum sonuçlarını değerlendiren, Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur, YSK’nın referandum oyları sayılırken kural değiştirerek mühürsüz oyları geçersiz saymasına tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tuhaf bir suçlama yöneltti.

“Özel bir yöntemle sinirleri alınmış, özel olarak yapılandırılmış ve siyasi hayata sokulmuş bir android olarak onu nitelendiriyorum. O hiç sinirlenmeyen Kemal Kılıçdaroğlu çok öfkeliydi dün akşam mikrofonların karşısında. Çünkü ona verilen görevi yerine getiremedi. Ona bir görev verildi. Erdoğan’ı ve bu hükümeti yıkma görevi verildi. Kim verdi, onu bütün seyircilerin takdirine bırakıyorum.” diye konuşan Fuat Uğur, meşru bir siyasi partinin mevcut bir iktidarı meşru yollarla devirerek iktidarar gelmesini hedeflemesini ise bir komplo teorisi gibi açıklamaya çalıştı.

CEM KÜÇÜK’TEN TEHDİT

Cem Küçük ise, “Dün gülüyordunuz CNN’de Fox’ta bugün ağlayacaksınız” diyerek ‘Hayır’ diyen gazetecileri tehdit etti.

CEVAP VER