Tayyip yanında dekolte kadınlarla konserlere katılsın, Adnan Oktar da danışmanı olsun

0
380

Kimdir, nedir, kime hizmet eder belli olmayan, kendini dindar gösteren ama ekranlarda ‘kedicikleri’ ile boy gösteren Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar’dan inanılmaz bir öneri geldi Tayyip Erdoğan’a.

“Tayyip Hocam yanında dekolte kadınlarla konserlere katılsın; hükümetin önceliği bu olmalı”

Adnan Oktar, ”Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu” dedi. “Tayyip Hocam gençlerle konserlere katılsın yanında dekolte kadınlar da bulunsun” diyen Oktar, “Putin’in modernlik anlayışı güzel, kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor” ifadesini kullandı.

Ülkede işsizlik, yoksulluk, taciz ve tecavüz olayları, kadın cinayetleri, çocuk istismarları, sınır komşularımızla düşman olmuşken, savaş tam tamları çalınırken tepemizde dincilerin, AKP iktidarının dahi hocasından en öncelikle halledilmesi gereken konunun bu olduğu açıklaması geldi.

Oldu olacak Adnan Oktar’ı da kendisine danışman yapsın olsun bitsin.

Twitter’dan paylaşımlarda bulunan Adnan Oktar, şöyle devam etti:

”Başörtülünün de dekoltenin de eşit saygı gördüğünün çok iyi vurgulanması gerekir. Dekolteye karşı olan denize girene de karşı olur, bu bir süre sonra insanların hayatımıza karışılacak diye endişe duyulmasına sebep olur. O yüzden başörtülü ve dekolteyi eşit ön plana çıkarmak önemli.”

Adnan Oktar’ın paylaşımları şöyle:

CEVAP VER